prodlužování řas - objednavkytel. 720  687  547

Prodloužení řas:
Přirozený vzhled
levněslevasleva-levnělevně akce: 1950,-
950,- Kč
Aplikace maximálního počtu řas:
Extra plný vzhled
akce: 2500,-
1250,- Kč
Běžné doplnění řas
od 500,- Kč
Odlepování /odstranění řasy - 1ks
(při opravách a doplňování řas)
15,- Kč
Doplňování řas se provádí jednou za 3-4 týdny. Počet doplněných řas je individuální a je ovlivněn přirozenou obměnou v důsledku růstu vlastních řas.
Cena jednotlivé řasy
35,- Kč

Profesionální prodlužování řas

Co nikdy není na škodu? - Určitě, pocit sebevědomí.

O čem sní každá dívka? – Byt krásna a jedinečná.

Dlouhé a husté prodloužené řasy

Proto aby jakákoli dívka  nebo žena vždy vypadala atraktivně dnes pracuje celý průmysl a neustalé vytváří nové nástroje a metody, které dokáži udělat ze sladké holčičky neodolatelnou svůdkyně. A svět módy každým rokem vznáší nové řešení a trendy. Pokud chcete vypadat opravdu cool a stát se předmětem obdivu prezentují vám novou metodu:  prodloužení řas která vás razantně pozmění během 1-2h. a zajisté vám pomůže  přilákat na sebe pozornost. Není pochyb o tom, že když chcete vypadat atraktivně, jednou z nejúčinnějších možností je - prodloužení řas. Je to moderní trend a proto kosmetický salon Ellen stále častěji nabízí klientům novodobou službu: dlouhé a husté prodloužené řasy. Luxus prodloužit řasy je široce využívány nejen pro speciální akce ale i v každodenním životě. Dnes již výběr umělých řas jako nikdy široký a každý rok se objeví nové typy umělých hustých, prodloužených řas které můžou okouzlit každého muže.

Viktorie prodlužování řas
Nela
Viktorie
Nela

MATERIÁL k prodloužení řas

Veškeré jednotlivé řasy jsou vyrobeny z hypoalergického monofitu (tenké řásy), některé s přidáním syntetiky (více zatočené řásy), některé s přidáním hedvábí (silnější a lesklejší řásy), které je tvarováno takovým způsobem, aby rychle a lehce přilnulo k přírodní řase. Řasy mají přirozený vzhled, jsou lesklé, jemné a lehké. Nezatěžují vlastní řasy ani jim neškodí. Pokud dodržíte všechna doporučení zaškoleného odborníka, tak následná běžná údržba a péče nemůže poškodit přírodní řasy. Na očích řasy nejsou cítit, jsou jako vlastní řasy. Používaná lepidla se při běžném nošení nevypařují a nedráždí. Řasy na prodloužení  všechny jsou jako vlastní řasy. Používaná lepidla se při běžném nošení nevypařují a nedráždí. Řasy jsou různých délek a síly, což zaručuje při prodlužování maximálně dokonalých výsledků. Používá se speciální lepidlo na bázi pryskyřice. Lepidlo nevyvolává alergii a je bezpečné.

Technika provedení prodlužování řas

Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa na jednu přírodní řasu. Tím řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně. Tyto řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzám i bazénovému chlóru. Pak jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené, bezpečně k pokožce, očím a kontaktním čočkám.

Délku řas klientce doporučíme tak, že přirozená délka vlastních řas je kratší u vnitřního koutku a nejdelší řasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Aplikace řas vyžaduje v průměru 25-35 i víc řas na oko. A doba aplikace je od 45min do 2.5 hodiny. Další věc - vždycky se zeptáme klientky, zda-li nosí brýle, aby delší řasy jí při nošení brýlí nevadily.

KOREKCE

Korekce se provádí jednou za cca 3-6 týdnu. Řasy, které špatně drží, jsou křivé se odstraní a přilepí nové řasy, případně doplní jejich počet. Je zapotřebí korekce za 2.5 až 4 týdne z důvodu, že vlastní řasy klientky pořád obnovují a prodloužené řasy vypadávají společně s odumřelými vlastními řasami. Vedle odumřelých řas vždy naroste nová řasa, na kterou přilepí nová umělá při korekci.

Poučení o následné péči o řasy po prodloužení

1. Vyvarovat se silného mechanického působení na řasy (spánek obličejem do polštáře, tření řas, nesprávné odlíčení, nadměrné použití řasenky atd.
2. Moře a bazén životnost řas mohou o něco zkrátit. U moře se zvyšuje metabolismus a i vlastní řasy se vymění rychleji.
3. Odličovat se má velmi opatrně pomocí vatových tyčinek VODOU. Oční okolí s řasovými spoji. Odličovače na olejové bázi, rovněž jako i kosmetická mléka k odličování očního okolí zakázány.
4. Použití řasenky je vhodné omezit. Každopádně každodenní použití zkrátí životnost řas.
5. Je vhodné, aby klientka opatrně pročesávala řasy speciálním kartáčkem na řasy, aby se řasy nezaplétali a nerozcuchávali.

NEZAPOMEŇTE: NIKDY nepoužívejte řasenku na bázi oleje (pro růst řas) a voděodolné řasenky!

KONTRAINDIKACE k prodlužování řas

Nějaký striktní zákaz prodlužování řas není. Avšak je potřeba vyvarovat se prodloužení, pokud klientka:

  1. Je alergická na mnohé věci, přecitlivělá a alergie se projevuje zvýšeným slzotokem nebo svěděním očí. V tomto případě je vhodné udělat test – přilepit jednu řasu a pozorovat, jak se bude chovat.
  2. Exémy v oblasti očního okolí. Exémy vyžadují zvláštní léčbu, která ve většině případů spočívá v promaštění postiženého okolí.

Tak už o prodlužování řas víte všechno a přejí Vám okouzlující vzhled a skvělou náladu.

Ceník prodloužení řas

Prodlužování řas - BLINK LASH STYLIST
tel. 720  687  547

Prodloužení řas:
Přirozený vzhled
levněslevasleva-levnělevně akce: 1850,-
950,- Kč
Aplikace maximálního počtu řas:
Extra plný vzhled
akce: 2500,-
1250,- Kč
Běžné doplnění řas
od 500,- Kč
Odlepování /odstranění řasy - 1ks
(při opravách a doplňování řas)
15,- Kč
Doplňování řas se provádí jednou za 3-4 týdny. Počet doplněných řas je individuální a je ovlivněn přirozenou obměnou v důsledku růstu vlastních řas.
Cena jednotlivé řasy
35,- Kč

Volejte kdykoli na tel.:  720  687  547
Váš specialista na prodlužování řas